Grosuplje Open U-9: Zmaga Aluminiju, Brinje ob boku najboljšim

V soboto je bil odigran je predzadnji turnir iz letošnje serije Grosuplje Open 2017. V Grosuplju so se je merilo 31 ekip nogometašev do devetega leta starosti.

Turnir, ki je v prvi vrsti namenjen nabiranju izkušenj, primerjavi z vrstinki iz vse Slovenije in seveda tudi sklepanju novih prijateljstev, je na koncu osvojil Aluminij, ki je bil v finalni tekmi boljši od Domžal. V tekmi za tretje mesto so bili Celjani boljši od domačega Brinja. Vse ostale ekipe so se v razigravanju prav tako pomerile za končne uvrstitve, kar je za vse pomenilo enako število tekem.

Vsi nogometaši so na kocu prejeli zaslužene medalje, najboljše tri ekipe pa pokale.

Pokale najboljšim ekipam je podelil nekdanji kapetan slovenske državne reprezentance Robert Koren.