2.SKL> Za uvod poln izkupiček

NK BRINJE GROSUPLJE : ND PRIMORJE 3 : 1 (0:1)
Nejc Močnik(48'), Blaž Štrekelj(71'), Vid Gačnik(76'); Mateo Peranović(40')

Kadeti so prvenstvo v 2.SKL zahod pričeli s tekmo 2.kroga proti Primorju, ki je gostovalo v Grosupljem.

Varovanci trenerja Gorana Markoviča so imeli skozi celoten prvi polčas pobudo v igri. Toda tik preden je sodnik ekipi poslal na odmor, so gostje po protinapadu zadeli za vodstvo z 0:1.

V drugem delu tekme so modro-rumeni dvignili nivo realizacije. Osem minut igre so potrebovali, da so izid poravnali, v zadnjih desetih minutah pa z dvema zadetkoma dokončno strli nasprotnika za zanesljivo zmago s 3:1.

Trener Goran Markovič je bil po tekmi kratek in jedrnat: "Težko pričakovan začetek prvenstva, kjer smo bili solidni in nič več, ampak smo zasluženo zmagali."

Podrobnosti o tekmi na TEJ POVEZAVI.

V sredo v Šenčurju sledi zaostala tekma 1.kroga proti istoimenskemu domačinu. Tekma se bo na tamkajšnem stadionu pričela ob 17. uri.