Mladinci v Domžalah poraženi

Mladincem na zahtevnem gostovanju v Domžalah ni uspelo nadgraditi zmage prvega spomladanskega kroga na domačem igrišču.

Domžalčani ostajajo trn v peti grosupeljskih nogometašev. Tekma se je v Domžalah končala z zmago domačih nogometašev 2:1, potem ko so le ti v 58. minuti že vodili z 2:0. V sodnikovem dodatku je rezultatski zaostanek v 94. minuti tekme s sedmim prvenstvenim zadetkom znižal Nik Zrnec, za kaj več pa je zmanjkalo časa.

Postava Brinje Grosuplje: Jaka Zrnec(V), Mark Tomšič, Sergej Lazarević, Aljaž Zalaznik, Oskar Kvaternik, Anel Islamagić, Aleks Ristić, Nik Zrnec(K), Val Močnik, Andraž Miklič, Luka Jerin. Rezervni igralci: Urban Trobec(V), Tevž Kušar, Nejc Šteharnik, Filip Ježovita, David Vitamvas, Tin Jurić, Din Handukić, Aleks Stojaković.

Naslednjo tekmo bo mladinska selekcija odigrala v ponedeljek 11. marca na domačem igrišču. Tekma se bo pričela ob 15. uri.