3.SNL> V zadnjem krogu neodločeno z Lescami

BRINJE GROSUPLJE : ŠOBEC LESCE 1 : 1
Matej Verstovšek(52'); Rok Mlakar(81')

Zadnji prvenstveni krog za nogometaše Brinja-Grosuplje ni imel posebnega tekmovalnega naboja.

Od samega pričetka tekme so Grosupeljčani oblegali gostujoča vrata, ki pa so v prvem polčasu ostala nedotaknjena. V vratih gostov je blestel njihov vratar, ki je ubranil celo vrsto nevarnih strelov in takorekoč sam v igri držal Lesce. V 52. minuti je domače, s svojim prvencem v dresu Brinja, v vodstvo popeljal Matej Verstovšek. Žal to ni bilo dovolj za še 12. spomladansko zmago. Gostje so v 81. minuti po enem redkih protinapadov zadeli za izenačenje na 1:1, kar je bil tudi končni rezultat tekme.

Brinje Grosuplje je prvenstvo končalo na vrhu 3.SNL zahod z osvojenimi 65. točkami in osmimi točkami prednosti pred drugouvrščenim Šenčurjem. Brinje je imelo tudi najboljši napad in najbolšo obrambo lige. V 26-ih tekmah so dosegli 74 zadetkov, ob tem pa jih prejeli le 9.

3. slovenska nogometna liga se od Grosuplja poslavlja. V prihodnji sezoni bomo v Grosuplu spremljali slovensko drugoligaško sceno.