Kadeti U-17 z zmago iz Novega mesta

KRKA : BRINJE GROSUPLJE 0:2
David Vitamvas(50'), Tin Jurić(56')

Kadeti U-17 so v Novem mestu nadgradili lep niz dobrih rezultatov.

Gostovanje pri tekmecu, ki je bil pred tekmo točkovno nekoliko uspešnejši, se je končalo z zmago Grosupeljskih kadetov U-17. Zahtevna tekma je bila odločena v drugem polčasu potem ko sta v razmaku nekaj minut zadela David Vitamvas in Tin Jurić, za vodstvo Brinja Grosuplje z 0:2.

Po peti prvenstveni zmagi je trener Erik Marinšek povedal: "Vedeli smo, da nas v Novem mestu čaka zahtevna tekma, kar se je na koncu izkazalo tudi na samem igrišču. V prvem polčasu smo bili boljši nasprotnik, uspeli smo držati posest in imeli dobro kontrolo nad nasprotnikom. Če odštejem situacije iz prekinitev, smo iz igre uspeli premalokrat konkretno zaključiti na gol. Drugi polčas smo začeli dobro in odločno ter v kratkem obdobju 2x uspeli premagati nasprotnikovega vratarja. V zaključni fazi tekme so tudi domačini uspeli parkrat nevarno ogroziti naša vrata, ampak se rezultat, tudi po zaslugi našega vratarja ni več spreminjal. Veseli dejstvo, da smo po slabem uvodu v tekmovalno sezono, uspeli povezati serijo zmag, ki jo bomo poskušali nadaljevati tudi prihodnji vikend, ko gostujemo v Domžalah."

Podrobnosti o tekmi na TEJ POVEZAVI.

Sledi še eno zahtevno gostovanje, v nedeljo bodo kadeti Brinja gostovali v Domžalah.