Člani še šestič izgubili

BRINJE GROSUPLJE : TINEX ŠENČUR 1:5 (0:3)
Smajila Borut (70'); Markič(19'-11m), Zupančič(30', 38'), Topić(75'), Jagodic Bašič(78')

Grosupeljski nogometaši so zabeleželi še šesti prvenstveni poraz v 3.SNL center.

Tokrat so bili gostje iz Šenčurja preveč razigrani, da bi jim grosupeljski nogometaši lahko sledili. Gostje so še najmanj za uspeh potrebovali pomoč sodnika ob sporno dosojeni enajst metrovki, saj so si že pred njo ustvarili nekaj idealnih priložnosti za zadetek, iz katerih pa niso uspeli zadeti. Po zadetku iz kazenskega strela se jim je odprlo in do konca polčasa so dosegli še dva zadetka.

30 minut dobre igre nogometašev Brinja Grosuplje v začetku drugega polčasa je bilo premalo za ugodnejši izid. Zadetek Smajile v 70. minuti in znižanje rezultata na 1:3 je vlilo nekaj upanja na ugodnejši izid, toda prejeti zadetek le pet minut kasneje, je razblinil vse dvome o zmagovalcu. Gostje so do konca tekme dosegli še peti zadetek za zasluženo zmago z 1:5.

Pred zimskim premorom so na sporedu še trije krogi. Sledi zahtevno nedeljsko gostovanje v Podzemlju pri Kolpi.(gr)