Mlajši dečki v polfinalu pokalnega tekmovanja

Mlajši dečki U-13 pod vodstvom trenerja Janeza Ferka uspešno tekmujejo tudi v pokalnem tekmovanju MNZ Ljubljana.

Ekipa, ki v 1.ligi MNZ Ljubljana v sistemu igre 9:9 odlično zastopa klubske barve in na prvenstveni lestvici 1.lige mlajših dečkov zaseda 2. mesto, odlično tekmuje tudi v igri 11:11 na velikem igrišču.

Tekmovanje, ki je bilo prvič organizirano v sezoni 2010/2011 je takrat zmagala prav naša ekipa Brinja Grosuplje. In kar enajst igralcev takratne zmagovalne ekipe je danes članov naše aktualne mladinske ekipe, ki v letošnji sezoni odlično igra v 2.SML zahod.

Mlajši dečki so se v letošnji sezoni že uvrstili med 4 najboljše ekipe, oziroma v polfinale tekmovanja kamor so se uvrstile še ekipe Ihan-Domžale, Rudar Trbovlje in Dolomiti. Grosupeljski nogometaši so v dosedanjih treh krogih izločili Arne Tabor 69, Olimpijo Ljubljana in v četrtfinalu še Komendo. Ali bodo ponovili uspeh klubskih kolegov bomo videli v prihodnjih tednih. Polfinale se bo predvidoma igralo 2.maja, pari pa trenutno še niso znani. (gr)