1. SNL u-15> Starejši dečki nadaljujejo odlično

NK BRAVO : NK BRINJE GROSUPLJE 0 : 1 (0:0)
Berdajs(39')

Starejši dečki so z zmago na gostovanju pri ljubljanskem Bravu nadaljevali niz uspešnih in tudi dobro odigranih tekem. V čvrsti tekmi so znali izkoristiti svojo priložnost.

Trener Borut Antončič: "Tudi na tokratnem gostovanju, smo prikazali solidno nogometno predstavo in nadaljevali niz neporaženosti. V prvem delu, smo videli izenačeno igro, ki je potekala med obema kazenskima prostoroma. Kljub rahli pobudi nam je v zaključku akcij, zmanjkalo nekaj mirnosti in odločnosti. V drugem delu smo še stopnjevali pritisk proti nasprotnikovim vratom in že v uvodu povedli. Sledilo je obdobje v katerem smo bili boljši, vendar obetavnih situacij nismo kronali z zadetkom. V zaključku tekme smo imeli nekaj težav z nasprotnikovimi visokimi žogami, vendar nam je uspelo mrežo ohraniti nedotaknjeno. Čestitke fantom za zmago in prikazano, predvsem za pristop in koncentracijo skozi celotno srečanje."
Naslednji krog v Grosuplje prihajajo Domžale. Tekma bo odigrana v soboto 22.05.17 ob 10:00. (gr)