Brez težav v predkrogu pokalnega tekmovanja

Nogometaši Brinja so brez večjih težav premagali prvo oviro na pokalni poti. V predkrogu so z rezultatom 0:5 premagali NK Svoboda Kisovec.

IMG fefd17aaacb0d6be7cba5afefd788093 V

Trener Goran Marković je na igrišče poslal nekoliko prevetreno začetno enajsterico in priložnost ponudil tudi nekaterim mladim nogometašem iz mladinskega pogona. Domači so modro-rumenim nudili dober odpor vse do 31. minute, ko je za vodstvo Brinja poskrbel Aleks Stojaković. Nekaj minut kasneje je 17-letni Aljaž Zalaznik dosegel svoj prvenec za člansko ekipo Brinja in podvojil vodstvo.

V drugem polčasu sta svoje pristavila še Tomaž Kepic in Kristjan Tomažin, ki je najprej dosegel prvenec, potem pa ga je nadgradil s še enim zadetkom. Srečanje se je končalo z rezultatom 0:5.

Nogometaši Brinja se bodo v prvem krogu Pokala Pivovarna Union v gosteh pomerili z Arne Tabor 69. Tekma bo odigrana 4. oktobra ob 16.00.