Marković po točki iz Beltincev - Zadovoljen sem s predstavo svojih varovancev

Člani so se z gostovanja pri vodilnih Beltincih vrnili s točko. Prikazali so dobro predstavo in nekaj časa tudi vodili, na koncu pa se je srečanje končalo z rezultatom 1:1. Po tekmi smo za komentar prosili glavnega trenerja članske ekipe, Gorana Markovića.

Marković pravi, da so bili blizu zmagi in v isti sapi poudarja, da je potrebno pohvaliti Beltince: »Glede na celotno dogajanje na igrišču sem mnenja, da smo bili bližje zmagi kot domačini. Pokazali smo veliko željo, a žal se na koncu ni izšlo za tri točke. Bi pa rad pohvalil domačo ekipo oziroma njihovo igralno površino, ki je bila zares na visokem nivoju. Tako smo lahko izvajali določene zadeve, ki smo jih uigravali skozi celotne priprave. To se je poznalo v naši igri.«

Po začetnem otipavanju so modro-rumeni hitro prevzeli pobudo: »Tekmo smo začeli nekoliko plašno, po desetih minutah pa smo prevzeli pobudo in prevladovali na igrišču. V drugem polčasu smo začeli razmišljati, da bomo domov prinesli tri točke in nekaj časa je kazalo zelo dobro, a smo žal po trenutku nezbranosti prejeli zadetek. Poskusili smo priti do zmagovitega zadetka, si pripravili dve lepi priložnosti, vendar ju nismo izkoristili.«

Kljub temu, da so se morali zadovoljiti s točko, je Marković zadovoljen, saj so njegovi varovanci prikazali dobro igro: »Mislim, da moramo kljub vsemu biti zadovoljni s točko, saj smo igrali z vodilno ekipo lige. Res je, da smo krenili v srečanje s ciljem zmagati in tudi dobro igrali, a na koncu je točka na našem računu zadovoljiv rezultat. Bolj kot točka, pri kateri je nekaj grenkega priokusa, me veseli, da smo na igrišču izgledali dobro in nas lahko to navdaja z optimizmom za nadaljevanje prvenstva.«