3. SNL> Leščani s petardo iz Grosuplja

BRINJE GROSUPLJE : ŠOBEC LESCE 5 : 1 (2:1)
Kevin Tomšič(24', 28'), Lentart Lesar(77', 92'), Jan Mesec(86'); Boštjan Gaberšček(35')

Tekma drugega spomladanskega kroga nadaljevanja prvenstva 3. SNL zahod se je odvila po željah nogometašev Brinja.

Gostje iz Lesc, ki so v Grosuplje prišli po presenečenje, so v prvem polčasu še uspeli držati korak z grosupeljskimi nogometaši. V razmaku štirih minut je Kevin Tomšič z dvema zadetkoma ekipo Brinja popeljal v vodstvo z 2:0, vendar so gostje do konca polčalsa z zadetkom Gaberščka uspeli ujeti rezultatski priključek. Prvi polčas se je končal z 2:1.

V nadaljevanju so Grosupeljčani stopnjevali ritem igre, kateremu gostje iz Lesc niso več uspeli slediti. V mreži gostujočega vratarja so kočale še tri žoge. Dve je tja pospravil Lenart Lesar po strelih z glavo, eno pa Jan Mesec. Končni rezultat 5:1.

Trener Sanel Konjević je po drugi zaporedni zmagi povedal: "Ekipa je pokazala pravi odnos na igrišču in upravičila vlogo favorita na tekmi. V sami igri je bilo nekaj napak, ki jih moramo eliminirati v prihodnjih tekmah. Žal je zmaga znova terjala davek. Rexhepi si je poškodoval koleno in bo verjetno odsoten v nadaljevanju prvenstva."