Mladinci pričnejo prvenstvo danes v Kopru

Od prve polovice julija se mladinci pod trenerjem Goranom Markovićem pripravljajo na novo sezono v 2.SML zahod. Večino priprav so opravili na domačiem igrišču, udeležili pa so se tudi močnega dvodnevnega nogometnega turnirja v Velenju, kjer so že prikazali dobro pripravljenost.

V nedeljo v večernem terminu mladinci v Kopru pričenjajo novo sezono. Kako so pripravljeni in kakšna so njihova pričakovanja smo vprašali trenerja Gorana Markovića, ki je povedal: "Začetek prvenstva optimistično raspoloženi. Fantje se zavedajo svojih kvalitet, ampak bo to treba pokazati na igrišču. Želimo si biti v zgornji polovici lestvice, saj vidimo da bo letošnja mladinska liga izjemno izenačena, saj so se ekipe veliko krepile. Tudi v naši ekipi je prišlo do nekaterih sprememb. Odšli so Einsiedler (Krsko), Zalar, Novak (Interblock), prišli pa so Hudin (Olimpija), Pavlovic (Bravo) in Matijevic (Interblock). Od fantov pričakujem predvsem, da bodo zahtevali od sebe veliko in si želeli igrati dinamičen hiter, predvsem pa gledljiv nogomet, zavedam se da tak način igre čez noč ne prinese idealnih rezultatov, ampak moramo vsi k njemu strmeti, kajti na koncu samo to šteje..."

Uvodna tekma nove sezone se bo pričela v nedeljo 19.08.2018 ob 19:00 v Kopru.