Kadeti U-17 dopustili gostom preobrat

BRINJE GROSUPLJE : KOPER 2 : 2
Tin Jurić(40'), David Vitamvas(73'); Kenan Kurtović(59'), Sean Subašić(65')

Kadeti še drugič v sezoni igrali neodločeno.

Grosupeljčani so imeli večino časa kontrolo igre, ob tem so bili dovolj konkretni, da bi ob boljši koncentraciji brez težav dosegli še kak zadetek. Toda ni šlo vse po načrtih. Slab uvod v drugi polčas, ko so gostje dvkrat zadeli in prišli do popolnega preobrata, je preprečil, da bi se kadeti Brinja še drugič v sezoni veselili prvenstvene zmage.

Trener Erik Marinšek je po tekmi povedal: "Za nami je 6. odigrano kolo, kjer ponovno nismo uspeli priti do zmage. Trenutno imamo največji problem sestaviti 2 polčasa, kjer bi držali konstanten nivo igre. Tokrat smo bili v prvem polčasu zelo dobri, imeli smo kontrolo nad potekom igre in si ustvarjali dobre situacije pred nasprotnikovim golom. Izkazal se je tudi naš vratar z obranjeno 11 metrovko. Žal smo občutno premoč uspeli kronati le enkrat in odšli na odmor z minimalno prednostjo. Na začetku drugega polčasa se je zdelo kot da sta na igrišče prišli popolnoma drugi ekipi. Zgodil se nam je nerazumen padec, kjer nismo uspeli več povezati igre, posledično pa smo dopustili gostom, da so se razigrali. Par slabih posredovanj so primorci izkoristili in v kratkem obdobju prišli do prednosti z 1:2. V sklepni fazi tekme smo se nato le otresli pritiska nasprotnika, uspeli ponovno sestaviti nekaj ambicioznih akcij ter prišli do izenačenja, za kaj več pa je zmanjkalo časa in energije"

Podrobnosti o tekmi na TEJ POVEZAVI.

Prihodnji krog sledi gostovanje pri Mariborju. Tekma se bo v Rogozi odigrala v nedeljo ob 11. uri